eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja ARISTO Voyager S500i

Nawigacja ARISTO Voyager S500i

2010-08-26 00:10

Nawigacja ARISTO Voyager S500i

ARISTO Voyager S500i © fot. mat. prasowe

COMES SA, dystrybutor produktów GPS w Polsce oraz producent notebooków i nawigacji ARISTO, wprowadza do oferty nowy model nawigacji tej marki. Aristo Voyager S500i to przenośny system nawigacyjny, który wraz z dołączonym oprogramowaniem AutoMapa poprowadzi użytkownika do wybranego miejsca w Polsce lub Europie.

fot. mat. prasowe

ARISTO Voyager S500i

ARISTO Voyager S500i

Aristo Voyager S500i wposażony jest w funkcję DUN (Dial-Up Networking), za pomocą której urządzenie łączy się z Internetem, zapewniając użytkownikowi dostęp do ulubionych stron www i najświeższych wiadomości. Kolejną zaletą nowej nawigacji i modułu DUN oraz funkcji AutoMapa Traffic jest możliwość aktualizacji i korekty trasy podróży, dzięki informacjom o ruchu drogowym uzyskiwanym on-line. Voyager S500i na bieżąco pobiera i analizuje dane o aktualnej sytuacji na drogach w Polsce i dostosowuje przebieg podróży tak, aby omijać korki i inne zatory drogowe. W ten sposób podróż odbywa się płynnie, a kierowcy oszczędzają czas i paliwo.

Moduł DUN - Internet w podróży

Wbudowana przeglądarka internetowa zapewnia stały dostęp do ulubionych stron internetowych. Dysponując telefonem komórkowym z Bluetoothem, jednym kliknięciem połączymy oba urządzenia, a na 5-calowym ekranie Voyagera S500i wyświetlą się aktualne wiadomości, czy też strony serwisów społecznościowych.

Nawigacja 2.0 - Voyager S500i i AutoMapa Traffic pokonują korki i oszczędzają czas

Aristo Voyager oferowany jest z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa, w wersji zawierającej mapy Polski lub Europy. Wraz z nim, użytkownik ma możliwość skorzystania z technologii LiveDrive! pozwalającej na pozyskiwanie informacji o bieżącej sytuacji drogowej bezpośrednio z serwerów AutoMapy. Dzięki usłudze AutoMapa Traffic użytkownik uzyska informacje o zatorach i utrudnieniach w ruchu, a nawigacja w razie potrzeby opracuje nowy wariant drogi, tak aby dotarcie do celu nastąpiło w najbardziej optymalny i najszybszy sposób. Dane o aktualnej sytuacji drogowej w Polsce pobierane są z serwerów, które gromadzą i analizują informacje pochodzące z szerokiej palety źródeł, w tym od dziesiątków tysięcy użytkowników programu AutoMapa.

Komfortowa i elegancka nawigacja

Pomimo kompaktowej budowy (tylko 12.5 mm grubości), Aristo Voyager S500i posiada 5-calowy dotykowy ekran panoramiczny, który zapewnia wyraźny odczyt wyznaczonej trasy. Elegancki wygląd urządzenia uzyskano m.in. poprzez zastosowanie dobrej jakości materiałów oraz zespolenie ekranu z przednią częścią obudowy tak, aby tworzyły one jedną płaszczyznę. Nawigacja może pełnić również rolę zestawu głośnomówiącego, umożliwiając dodatkowo bezpośrednie wybieranie numerów telefonów na swoim ekranie.

Dzięki wbudowanym aplikacjom, Aristo Voyager S500I może w czasie przerw w podróży służyć jako podręczne centrum rozrywki. Umożliwia ono odczyt plików tekstowych pełniąc rolę czytnika ebooków, czytnik obsługuje również polskie znaki. Poza tym Aristo Voyager S500I posiada wbudowaną przeglądarkę zdjęć, a wśród aplikacji znajdziemy kilka gier logiczno-sprawnościowych.

Gwarancja i cena

Sugerowana cena detaliczna ARISTO Voyager S500i o oprogramowaniem AutoMapa Polska XL to 569 zł z VAT. Wersja zawierająca mapy Europy kosztuje 719 zł. Urządzenie objęte zostało 2-letnią gwarancją producenta w systemie „door-to-door".

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Odnowiony Ford Mondeo

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: