eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja Becker Ready 70 LMU i Transit 70 LMU

Nawigacja Becker Ready 70 LMU i Transit 70 LMU

2014-09-01 09:30

Nawigacja Becker Ready 70 LMU i Transit 70 LMU

Becker Transit 70 LMU © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

United Navigation prezentuje dwa nowe zestawy samochodowej nawigacji w formacie XXL marki Becker – Ready 70 LMU i Transit 70 LMU z ekranem 7”. Ta druga przeznaczona jest dla kierowców ciężarówek i autobusów, którzy dzięki profesjonalnemu rozwiązaniu Pro Truck & Camper mogą nie tylko zapisać parametry pojazdu, co pozwoli wybrać najlepszą drogę, ale również porównywać trasy dla samochodów ciężarowych z typowym planem podróży.

Przeczytaj także: Nawigacja Becker revo.1 i revo.2

Szklany ekran 7”


Jednym z życzeń klientów było poprawienie przejrzystości na ekranie nawigacji. Becker zastosował w urządzeniach najnowszej generacji szklany ekran pojemnościowy 17,8 cm (7”), zachowując jednocześnie wyjątkową łatwość obsługi i interfejs wskazań nawigacyjnych, które nadzwyczaj łatwo odczytuje się w czasie każdej podróży. Ekran wysokiej rozdzielczości wykorzystano m.in. do lepszej prezentacji map wyświetlanych w trybie 3D.

Becker Ready 70 LMU


Becker Ready 70 LMU wyróżnia się sprawdzonymi funkcjami, jak choćby Becker SituationScan, czyli asystent kierowcy, który wyświetla przydatne informacje z uwzględnieniem postępu w podróży i bieżącej sytuacji drogowej.

fot. mat. prasowe

Becker Ready 70 LMU

Becker READY 70 LMU posiada funkcję SituationScan, która wyświetla przydatne informacje z uwzględnieniem postępu w podróży i bieżącej sytuacji drogowej.


Udogodnieniem jest także funkcja Asystenta Pasa Ruchu Pro 3D. Wraz ze zbliżaniem się do miejsca, w którym należy zmienić pas, kierowca może zobaczyć na dużym ekranie czytelne instrukcje, dzięki czemu łatwiej przygotuje się do manewru.

fot. mat. prasowe

Nawigacja Becker Ready 70 LMU

Becker Ready 70 LMU posiada zainstalowane mapy 45 państw Europy, które mogą być zawsze aktualne dzięki funkcjonalności LMU


Becker Ready 70 LMU dostępny jest z zainstalowanymi mapami 45 państw Europy. Mogą one być zawsze aktualne dzięki funkcjonalności LMU (dożywotnia aktualizacja map), która jest bezpłatna dla każdego nabywcy tego modelu nawigacji.

Becker Transit 70 LMU – nawigacja dla kierowców ciężarówek i autobusów


Nowy Becker Transit 70 LMU zaprojektowano specjalnie do użytkowania w ciężarówkach, autobusach, a także pojazdach holowniczych. Podstawą modelu Transit 70 LMU jest udoskonalona, profesjonalna nawigacja Pro Truck & Camper. Kierowca ma możliwość zdefiniowania i zapamiętania w profilu parametrów samochodu: wymiarów, przewożonego ładunku, masy i dodatkowych danych o przyczepie i pojeździe. Wszystkie informacje uwzględnione są podczas wyznaczania tras.

fot. mat. prasowe

Becker Transit 70 LMU

Nowy Becker Transit 70 LMU zaprojektowano specjalnie do użytkowania w ciężarówkach, autobusach oraz pojazdach holowniczych.


Dzięki nowemu profilowi wysokości, kierowca może przed wyjazdem oszacować i porównać dane o wzniesieniach i nachyleniach na wszystkich obliczonych trasach. Dzięki funkcji podglądu w trybie Truck & Camper kierowca może również porównać trasy dla samochodów ciężarowych z typowym planem podróży dla samochodów konwencjonalnych. Ponadto każdą trasę można łatwo korygować dostosowując do własnych preferencji: wystarczy poruszyć palcem po ekranie korzystając z funkcji Becker RouteMove.

fot. mat. prasowe

Nawigacja Becker Transit 70 LMU

Nowy profil wysokości pozwala kierowcy przed wyjazdem oszacować i porównać dane o wzniesieniach i nachyleniach na wszystkich obliczonych trasach


Zupełnie nową funkcjonalnością nowego nawigatora Becker Transit 70 LMU jest integracja modułu WiFi dostosowanego do połączenia online poprzez smartfony z funkcją hot spot lub poprzez inne źródła internetu. W porównaniu z tradycyjnym udostępnianiem połączenia przez Bluetooth, standard WiFi oznacza wyższą prędkość transferu oraz szerszą kompatybilność. Poprzez opcjonalny serwis usług Becker Link2Live Pro, użytkownik nawigacji Becker Transit 70 LMU ma dostęp do stale aktualizowanych (w czasie rzeczywistym) informacji o ruchu drogowym, a także rozszerzonej bazy adresowej miejsc POI.

Dzięki nowemu aktywnemu uchwytowi Becker EasyClick Active Cradle (kompatybilny z popularnymi uchwytami HR – Herbert Richter Standard) nawigacja może być zintegrowana z samochodem w sposób najlepszy z możliwych. W ramach integracji: także wyjścia audio oraz wejście dla opcjonalnej kamery cofania.

Dostępność i ceny


Becker Ready 70 LMU jest dostępny w sklepach w rekomendowanej cenie 999 zł. Wersja Truck & Camper Becker Transit 70 LMU jest dostępna w sklepach w sugerowanej cenie 1599 zł.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: