eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja Mio Moov M

Nawigacja Mio Moov M

2009-08-03 13:27

Nawigacja Mio Moov M

Mio Moov M © fot. mat. prasowe

Mio Technology, producent przenośnych urządzeń nawigacyjnych przedstawił nową serię produktów Mio Moov M. Mio Moov M300 wyposażony jest w 3,5 calowy antyodblaskowy, dotykowy ekran oraz najnowsze dane mapowe Polski. Moov M400 oferuje nawigację na 4,3 calowym ekranie oraz aktualne mapy krajów europejskich (w tym Polski).

Przeczytaj także: Systemy nawigacyjne Mio Moov Spirit

fot. mat. prasowe

Mio Moov M

Mio Moov M

W obu modelach użytkownik za pomocą jednego kliknięcia może uzyskać informacje o szczegółach podróży, takich jak prędkość, odległość do celu, szacowany czas dojazdu. Zaktualizowana baza POI, która umożliwia odnalezienie najbliższej restauracji, bankomatu czy stacji benzynowej. Możliwe jest również odnajdywanie obiektu przy użyciu nazwy firmy (np. Coffee Heaven), produktu (np. kawa) bądź kategorii szukanego miejsca (np. kawiarnia).

Nawigacje z serii Mio Moov M wyposażone są fabrycznie w aktualną bazę fotoradarów, dzięki czemu urządzenie na bieżąco będzie informować kierowcę o ich lokalizacji wzdłuż wybranej trasy.

Nawigacja fotograficzna NavPix, po pobraniu zdjęcia z serwisu Flickr bądź NavPix do urządzenia i za pomocą geotagów przypisanych do fotografii, pozwala wyznaczyć trasę do miejsca ze zdjęcia.

Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII. W zestawie z nawigacją z serii Moov M otrzymujemy oprogramowanie nawigacyjne MioMore Desktop, które pozwoli zarządzać urządzeniem z poziomu komputera. Za pomocą Mio More Desktop można zaktualizować urządzenie o nowe dane mapowe lub bazy fotoradarów czy zdjęcia NavPix.

Sugerowana cena detaliczna Mio Moov M300 – 299 PLN

Sugerowana cena detaliczna Mio Moov M400 CEU/FEU – 469 PLN/649 PLN

 

1 2

następna

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: