eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Tania nawigacja Goclever 5055 PL

Tania nawigacja Goclever 5055 PL

2009-08-13 13:28

Tania nawigacja Goclever 5055 PL

Goclever 5055 PL © fot. mat. prasowe

Firma Goclever Technology rozszerzyła swoją ofertę o nowe urządzenie do nawigacji GPS. Model Goclever 5055 PL został wyposażony w aplikację nawigacyjną z aktualnymi danymi geograficznymi dotyczącymi terytorium Polski. Produkt posiada 5-calowy, ekran dotykowy o rozdzielczości 480x272 oraz procesor Centrality Atlas III Dual Core 396MHz.

Przeczytaj także: Nawigacja Goclever 5065 BT PL

fot. mat. prasowe

Goclever 5055 PL

Goclever 5055 PL

Mapa wyposażona została w tryb 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają odwzorowane charakterystyczne, teksturowane budynki. Wyszukiwarka adresów i POI wymaga wpisania tylko kilku pierwszych liter nazwy. Błędy literowe są korygowane automatycznie. Mapy umieszczone są we wbudowanej pamięci 256MB pozostawiając wolny slot kart pamięci microSDHC.

Goclever 5055 PL jest wyposażony w czujnik światła, sterujący jasnością wyświetlacza w zależności od zewnętrznych warunków oświetleniowych. Urządzenie może odtwarzać muzykę w formacie MP3, filmy AVI oraz służyć jako przeglądarka zdjęć oraz czytnik e-booków.

Produkt posiada fotonawigację, pozwalającą na dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia ze znacznikami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać ze zdjęć z koordynatami, znajdujących się w internecie.

Goclever 5055 oferuje możliwość optymalizacji punktów trasy, które są lokalizowane i ułożone przez program w takiej kolejności, aby drogę można było pokonać w jak najkrótszym czasie.

Model Goclever 5055 PL jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to 419 złotych. W komplecie znajduje się ładowarka, uchwyt samochodowy oraz kabel USB. Producent daje na urządzenia 24 miesięczną gwarancję door-to-door.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Nawigacja samochodowa Clarion

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: