eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Skoda Citigo w limitowanej serii FUN w polskich salonach

Skoda Citigo w limitowanej serii FUN w polskich salonach

2016-10-05 09:13

Skoda Citigo w limitowanej serii FUN w polskich salonach

Skoda Citigo FUN © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W polskich salonach ŠKODY pojawi się nowa, limitowana edycja CITIGO FUN. Zindywidualizowane detale stylistyczne oraz bogate wyposażenie zwiększają atrakcyjność, jak i korzystność zakupu najmniejszego modelu czeskiej marki.

Przeczytaj także: Skoda Citigo Monte Carlo to synonim luksusu

CITIGO FUN wprowadza nowy wymiar komfortu i emocjonalnego charakteru miejskiego modelu ŠKODY. Ta limitowana edycja bazuje na podstawowej, korzystnie skalkulowanej wersji wyposażenia Ambition, którą wzbogaca o szereg elementów wpływających na wygodę w codziennej eksploatacji i dających możliwość wyróżnienia się niepowtarzalnym stylem.

Zewnętrzne elementy wchodzące w skład pakietu FUN obejmują przeznaczone do tej wersji, przykuwające wzrok okleiny z linii FUN na masce, drzwiach i pokrywie bagażnika oraz przyciemnione tylne światła.

Szczególną atmosferę w kabinie wprowadza unikatowa konfiguracja z tapicerką o wzorze FUN, konsolą środkową w kolorze niebieskim, dekorem na desce rozdzielczej w kolorze białym z okleiną FUN oraz trójramienną skórzaną kierownicą z dekorem w kolorze białym. Ponadto wersja FUN posiada w standardzie także szereg elementów znanych już wcześniej z listy wyposażenia opcjonalnego: czternastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich o wzorze APUS, tylne szyby o wyższym stopniu przyciemnienia SUNSET, radioodtwarzacz Swing z Bluetooth oraz uchwyt na smartfon.

Dopłata do tak bogato wyposażonej, niepowtarzalnie wyglądającej wersji FUN wynosi tylko 4 600 zł. Wersja FUN dostępna jest z dwoma wariantami nadwozia modelu CITIGO oraz obydwoma wersjami silnikowymi (z opcją automatycznej skrzyni ASG dla wersji pięciodrzwiowej 1.0 MPI 75 KM).

fot. mat. prasowe

Skoda Citigo FUN - wnętrze

Szczególną atmosferę w kabinie wprowadza konfiguracja z tapicerką o wzorze FUN, konsolą środkową w kolorze niebieskim, dekorem na desce rozdzielczej w kolorze białym z okleiną FUN oraz trójramienną skórzaną kierownicą z dekorem w kolorze białym.


Produkcja ŠKODY CITIGO FUN rozpocznie się pod koniec października, ale już można składać na nią zamówienia.

Obecny od 2012 roku na polskim rynku najmniejszy model ŠKODY pozostaje niezmiennie jedną z najpopularniejszych pozycji w swoim segmencie: od stycznia do końca sierpnia bieżącego roku zarejestrowano 1 615 nowych egzemplarzy CITIGO, co daje mu pewne trzecie miejsce w swoim segmencie na polskim rynku.
Przeczytaj także: Skoda Citigo - mały smyk Skoda Citigo - mały smyk

oprac. : Moto Target

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: