eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic

Wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic

2020-11-10 09:50

Wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic

Xblitz Professional V3 Magnetic © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Nowy wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic potrafi nagrać obraz w rozdzielczości 4K. Model ten posiada magnetyczny uchwyt, który ma wbudowany moduł GPS. To pozwala kamerze na uzyskanie informacji takich jak położenie pojazdu na mapie oraz prędkość z jaką się porusza.

Przeczytaj także: Xblitz Park View 2 - wideorejestrator w lusterku

Xblitz Professional V3 Magnetic ma wymiary 50x90x41mm. Ma rozdzielczość 4K oraz obiektyw, który składa się z sześciu soczewek. Finalnie obraz, który dociera do sensora Sony IMX 415 jest przede wszystkim ostry, a także pełen detali. Warto wspomnieć również o szerokim kącie widzenia, który zapewnia nagranie obrazu w zakresie 150 stopni. To oznacza, że kamera nagra wszystko to, co dzieje się przed naszym samochodem, ale także na sąsiednich pasach drogi.

Dołączany moduł GPS, który został umieszczony w uchwycie kamery Xblitz Professional V3 Magnetic pozwala uzyskać dane o prędkości ruchu w czasie nagrania, a także pozycję, w której pojazd się znajdował. Przy okazji należy wspomnieć o funkcji G-Sensor, która odpowiada za zabezpieczenie nagrania w momencie kolizji, lub nagłego hamowania. Oprogramowanie automatycznie zabezpieczy pliki wideo i uniemożliwi nadpisanie, które spowodowałoby ich usunięcie przez dalsze nagrywanie.

fot. mat. prasowe

Wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic

Xblitz Professional V3 Magnetic ma rozdzielczość 4K.


Wideorejestrator wyposażony jest w funkcję “loop-recording”. Wszystkie dane zapisywane są na karcie pamięci (maksymalna pojemność 256 GB). W przypadku, gdyby zabrakło miejsca kamera usunie stare pliki i nadpisując je uwolni miejsce na nośniku. Dzięki temu nie będziemy musieli ciągle wyłączać kamery, aby wyczyścić microSD ze zbędnych plików. Urządzenie posiada również funkcję Wi-Fi, która pozwala na łączność z naszym smartfonem. Z poziomu aplikacji możemy zmieniać ustawienia kamery, oglądać nagrania, a także pobierać je do pamięci telefonu.

fot. mat. prasowe

Xblitz Professional V3 Magnetic, fot.2

Moduł GPS pozwala uzyskać dane o prędkości ruchu w czasie nagrania, a także pozycję, w której pojazd się znajdował.


Dostępność i cena


Wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic dostępny jest w sieci Media Markt oraz na stronie producenta w cenie 599 zł. W zestawie oprócz kamery znajduje się taśma 3M, uchwyt, czytnik kart microSD, instrukcja obsługi oraz zasilacz.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: