eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Kamera samochodowa Mio MiVue 866

Kamera samochodowa Mio MiVue 866

2021-01-12 13:41

Kamera samochodowa Mio MiVue 866

Kamera samochodowa Mio MiVue 866 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Mio wprowadza na polski rynek najnowszą kamerę samochodową - Mio MiVue 866 z sensorem Mio Ultra oraz technologią nagrań nocnych Mio Night Vision Ultra.

Przeczytaj także: Xblitz Park View 2 - wideorejestrator w lusterku

Kamera Mio MiVue 866 została wyposażona w sensor Mio Ultra, dzięki któremu obraz zyskuje żywe kolory i posiada odpowiednią jasność nawet, gdy jest słabe oświetlenie. Ważne jest, by wideorejestator był w stanie nagrać nie tylko drogę, ale również otoczenie, które bardzo często ma istotny wpływ na ocenę zarejestrowanej sytuacji. Dlatego Mio MiVue 866 posiada szeroki kąt widzenia wynoszący 150 stopni. Ponadto kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD w 60 klatkach na sekundę.

Kamera samochodowa Mio MiVue 866 jest także wyposażona w autorską technologię Mio Night Vison Ultra. To dzięki niej obraz trasy nagranej podczas popołudniowej szarówki, czy w trakcie podróży przez nieoświetlone miejskie przedmieścia będzie jasny i czytelny. Aby jeszcze bardziej uwiarygodnić nagranie z wideorejestratora producent wyposażył urządzenie w wbudowany moduł GPS. Zapisze on między innymi współrzędne oraz czas, w którym zostało wykonane nagranie. Dodatkowo trzyosiowy czujnik ruchu automatycznie zapamięta i zapisze na nagraniu wszystkie nagłe zmiany kierunku ruchu.

fot. mat. prasowe

Mio MiVue 866 - przód

Kamera Mio MiVue 866 została wyposażona w sensor Mio Ultra.


Mio MiVue 866 posiada wiele funkcji wspierających kierowcę. Jedną z najbardziej przydatnych jest informacja o fotoradarach oraz o odcinkowym pomiarze prędkości. Urządzenie na swoim 2,7’’ calowym ekranie pokaże kierowcy dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru. Wskaże ograniczenia prędkości, średnią prędkość pokonanego dystansu oraz pozostały czas niezbędny do przejechania wraz z dystansem, po którym pomiar się zakończy. Warto również zauważyć, że kamera posiada funkcję automatycznego startu wraz z włączeniem silnika. MiVue 866 pozwala wykonać kopię zapasową nagrania na smartfonie oraz umożliwia automatyczną aktualizacji oprogramowania, ponieważ MiVue 866 posiada wbudowany moduł WiFi.

fot. mat. prasowe

Mio MiVue 866 - panel

Kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD w 60 klatkach na sekundę.


Tym, co wyróżnia Mio MiVue 866 jest możliwość wyboru spośród dwóch trybów parkingowych – aktywnego lub pasywnego. Dzięki zastosowaniu pasywnego trybu parkingowego Mio MiVue 866 po wyłączeniu auta przechodzi w stan czuwania i w momencie zarejestrowania drgań zwiastujących stłuczkę czy obtarcie automatycznie zapisuje to zdarzenie. Bateria wbudowana w urządzenie może chronić nasze auto do 48 godzin. Urządzenie posiada możliwość uruchomienia aktywnego trybu parkingowego, który kompleksowo monitoruje zarówno przód jak i tył auta przez 24 godziny na dobę. Wystarczy, że do wideorejetratora podłączymy zewnętrzne zasilanie SmartBox oraz kamerę tylną Mio MiVue A50. Dzięki MiVue A50 możemy także w trakcie jazdy nagrać wszystko to, co dzieje się za naszym autem.

Urządzenie jest dostępne u partnerów handlowych w cenie 899 złotych.

Przeczytaj także: Mandat za wideorejestrator? Mandat za wideorejestrator?

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: