eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja GPS Mio Moov S568

Nawigacja GPS Mio Moov S568

2009-09-15 03:24

Nawigacja GPS Mio Moov S568

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Mio Technology, producent przenośnych urządzeń nawigacyjnych wprowadza do swojej oferty urządzenie Moov S568. Obudowa Moov S568 mierzy 15 mm grubości i posiada całkowicie płaski panel zintegrowany z 4,7 calowym dotykowym ekranem.

Przeczytaj także: Nawigacja samochodowa Mio Moov S760

Produkt został wyposażony w oprogramowanie Spirit. Dzięki funkcji Eksploruj, bazie punktów POI i trybowi wyszukiwania przy użyciu słów kluczowych można odnaleźć interesujące nas miejsca na nieznanym obszarze. Bazę POI można dostosowywać do swoich potrzeb i rozbudowywać o nowe miejsca m.in. przy użyciu funkcji NavPix, która pozwala na zapisywanie w urządzeniu fotografii miejsc oznaczonych koordynatami geograficznymi i wyznaczania do nich trasy za pomocą jednego kliknięcia bez użycia nazwy ulicy i miasta.

Dołączone do Moov S568 oprogramowanie MioMore Desktop 2 pozwala na zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do oferowanych przez Mio aktualizacji danych mapowych, baz fotoradarów oraz oprogramowania. Mio More Desktop daje również możliwość dodawania własnych punktów POI i ulubionych lokalizacji oraz zapisywania ich w folderze Moje Miejsca, a także planowania trasy przed wyruszeniem w podróż i zapisanie jej w pamięci urządzenia.

Funkcja zapisu pozwala na zachowanie w pamięci urządzenia ciekawych miejsc, przebytych tras oraz dźwięków z podróży.

Mio Moov S568 wyposażony jest w moduł Bluetooth, dzięki czemu posłużyć może jako zestaw głośnomówiący oraz narzędzie do bezprzewodowego transferu danych, takich jak aktualne informacje pogodowe (dostęp do witryny accuweather.com) czy informacje o punktach POI (wyszukiwanie lokalne przy użyciu baz danych Google).

Dodatkowo, zintegrowany z urządzeniem Przewodnik Turystyczny dostarczy informacji o atrakcjach turystycznych, noclegach i restauracjach w największych miastach europejskich.

Wbudowana antena TMC zapewnia dostęp do bieżących informacji o przeszkodach na drodze, wypadkach i natężeniu ruchu. Moov S568 może być przydatny także poza obrębem samochodu. Dzięki funkcji trybu pieszego, może służyć, jako przewodnik podczas spaceru po mieście.

Urządzenie posiada pamięć wewnętrzną o pojemności 2GB, gniazdo kart pamięci micro SD pozwalającą korzystać z funkcji multimedialnych urządzenia, takich jak odtwarzacz plików muzycznych czy przeglądarka zdjęć. Moov S568 posiada wbudowany nadajnik FM, dzięki czemu można zsynchronizować urządzenie z system car-audio.

Wygodną i dobrą nawigację zapewnia system wskazówek, manewr po manewrze. Na ekranie urządzenia dostępne są czytelne informacje o odległości do następnego manewru oraz nazwa ulicy, w którą należy skręcić. Funkcja wyznaczania ekonomicznej wersji trasy pozwoli zaoszczędzić czas i wydatki na paliwo.

Moov S568 wyposażony jest w mapy 44 krajów europejskich, w tym aktualną mapę Polski z ponad 660 tys. km dróg.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Nawigacja Blue&Me - TomTom

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: