eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja Mio Moov M410 i M610

Nawigacja Mio Moov M410 i M610

2011-10-20 13:33

Nawigacja Mio Moov M410 i M610

Mio Moov M410 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na rynku pojawiły się dwa nowe modele nawigacji Mio z ekonomicznej serii Moov M: M410 i M610. W stosunku do wcześniejszych urządzeń z tej linii produktowej nowe nawigacje zyskały wiele nowoczesnych funkcji, a dodatkowo oferowane są z dwuletnią darmową aktualizacją map z możliwością ich wypożyczania.

Przeczytaj także: Nawigacja samochodowa Mio Moov S760

Inteligentne rozwiązania w przystępnych cenowo nawigacjach

W 4,3-calowym Mio Moov M410 oraz 5-calowym M610 pojawiło się wiele nowości w zakresie funkcjonalności. Użytkownicy będą zatem mieli do dyspozycji m.in. technologię SmartRoutes™, asystenta pasa ruchu, trójwymiarowy podgląd skrzyżowań, funkcję text-to-speech oraz symulację trasy w tunelu. Wszystko to działa na platformie sprzętowej gwarantującej satysfakcjonującą jakość za rozsądne pieniądze.

Zawsze aktualne mapy

Mapy w urządzeniach Moov M410 i M610 można aktualizować za darmo aż przez dwa lata, co jest niezwykle ważne w warunkach ciągle zmieniających się dróg w Polsce. Ponadto Mio oferuje również możliwość wypożyczenia – za niewielką opłatą – map innych krajów, które nie są preinstalowane w urządzeniu. Mapy można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni. Same urządzenia będą dostępne w dwóch konfiguracjach: tylko z mapą Polski lub z mapami całej Europy.

fot. mat. prasowe

Mio Moov M410

Mio Moov M410


Smart Routes

W nowych nawigacjach wykorzystano najnowsze rozwiązania stosowane w urządzeniach Mio Technology. Najważniejszą innowacją w serii Moov M jest wykorzystanie technologii SmartRoutes™. Pod tą nazwą kryją się trzy funkcjonalności: inteligentne wyznaczanie trasy, wybór trasy oraz LearnMe Pro™.
  • Inteligentne wyznaczanie trasy wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców i za ich pomocą oferuje kierowcy optymalną trasę dojazdu do wyznaczonego celu;
  • Wybór trasy pozwala na wygodny podgląd alternatywnych dróg na mapie: najszybszej, ekonomicznej, najłatwiejszej i najkrótszej. Przy każdej z opcji widoczne są informacje na temat odległości i czasu przejazdu przy danym wyborze;
  • Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje oraz zapamiętuje styl jazdy kierowcy: typ trasy, który najczęściej wybiera, zakręty oraz prędkość i dostosowuje planowaną drogę do jego indywidualnych preferencji. W miarę upływu czasu nawigacja koryguje także szacowany czas dotarcia do celu podróży.

fot. mat. prasowe

Mio Moov M610

Mio Moov M610


Użyteczne funkcje

Inne funkcjonalności zastosowane w nowych modelach Moov to m.in.: Asystent pasa ruchu, który z wyprzedzeniem wskazuje właściwy pas po którym należy się poruszać, Widok skrzyżowań 3D oraz Text-to-Speech, za pomocą którego urządzenie udzieli szczegółowych wskazówek głosowych dotyczących nazw ulic. Aktualna, preinstalowana w urządzeniu baza fotoradarów ostrzega kierowców o ich rozmieszczeniu.

Bardzo wyraźny wyświetlacz zapewnia komfortowy odczyt danych zarówno na 4,3-calowym ekranie modelu M410, jak na większym, 5-calowym wyświetlaczu modelu M610.

Dzięki wykorzystaniu ekonomicznej platformy sprzętowej rekomendowana cena detaliczna za nawigację M410 wyniesie 299 PLN.

Nawigacja Mio Spirit 485

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: