eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja samochodowa Mio Moov S760

Nawigacja samochodowa Mio Moov S760

2009-10-07 00:13

Nawigacja samochodowa Mio Moov S760

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Po wprowadzeniu na polski rynek przez Mio Technology urządzeń Moov S505, S555 oraz S568, producenci zdecydował się przedstawić Moov S760. Moov S760 wyposażony został w 7 calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który pozwala korzystać z funkcji odtwarzania plików video (MPEG4, WMV, DivX, Xvid) a także słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia.

Przeczytaj także: Nawigacja GPS Mio Moov S568

Zastosowany w Moov S760 nadajnik FM pozwala na bezprzewodową transmisję dźwięku, dzięki czemu można odtwarzać multimedia oraz komunikaty głosowe korzystając z systemu nagłośnienia car audio. Dzięki zastosowaniu złącza AV istnieje również możliwość podłączenia Moov S760 do odtwarzacza DVD.

Dzięki oprogramowaniu Spirit, Moov S760 został wyposażony we wszystkie przydatne w podróży funkcje. Dzięki łączności bluetooth można skorzystać z Wyszukiwania Lokalnego, które pozwala odnaleźć interesujące miejsca posługując się aktualnymi danymi z bazy Google. Moov S760 pozwoli także na sprawdzenie aktualnej prognozy pogody w serwisie accuweather.com. Funkcja Pomocy Drogowej pozwoli, w razie awarii samochodu, na zlokalizowanie najbliższego punktu pomocy drogowej wraz z jego danymi kontaktowymi. Moov S760 może służyć jako zestaw głośnomówiący.

Zastosowany w Moov S760 widok True Map wzorowany jest na wyglądzie tradycyjnych, papierowych map. Po zmroku widok automatycznie przełącza się w tryb nocny przez redukcję ostrości kolorów, co pozwala bezpiecznie nawigować podczas jazdy w nocy. Uproszczone menu pozwala na łatwe korzystanie z funkcji nawigacyjnych Moov S760. Wyszukiwanie adresu jest ułatwione dzięki wpisywaniu nazwy poszukiwanego miasta i ulicy w jednym ciągu znaków, bez konieczności przemieszczania się między oknami. Funkcja Eksploruj pozwala na odnalezienie interesujących miejsc pogrupowanych w kategorie w dowolnie wybranym obszarze. Na ekranie nawigacji dostępne są informacje o kolejnym skręcie wraz z jego kierunkiem i nazwą ulicy w którą należy skręcić.

W Moov S760 zastosowano rozwiązania takie jak fotonawigacja NavPix, która pozwala na wyznaczanie trasy do miejsc ze zdjęć z przypisanymi danymi geolokalizacyjnymi. W pobraniu zdjęć i zaimplementowaniu ich w urządzeniu pomoże dołączone do Moov S760 oprogramowanie MioMore Desktop 2.

Mio wyposażyło produkt w zintegrowany Przewodnik Turystyczny, który dostarcza informacji o atrakcjach turystycznych, restauracjach czy hotelach w największych i najciekawszych miastach europejskich. Moov S760 wyposażony jest w najnowsze mapy 44 krajów europejskich. W ciągu roku od zakupu urządzenia użytkownikom przysługuje co najmniej dwukrotna aktualizacja danych mapowych .

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Premiera BMW 5 GT

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: