eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Audi Q3 w Polsce

Audi Q3 w Polsce

2011-06-26 00:05

Audi Q3 w Polsce

Audi Q3 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Audi Q3 to kompaktowy sportowy SUV należący do tej samej rodziny modeli Audi, co Q5 i Q7. Za najtańszą wersję nowego modelu przyjdzie zapłacić 123 500 zł.

Cena dotyczy modelu z 2-litrowym silnikiem TDI o mocy 140 KM, 6-biegową przekładnią manualną i napędem na dwa koła. Za 10 000 zł więcej klient otrzyma benzynową wersję 2.0 TFSI quattro o mocy 170 KM przenoszącą moc na wszystkie cztery koła za pośrednictwem ręcznej skrzyni biegów. Topowe modele 2.0 TFSI quattro (211 KM) oraz 2.0 TDI quattro (170 KM) współpracujące z przekładnią S-tronic wyceniono na 147 900 zł.

Dzięki konsekwentnej lekkiej konstrukcji Audi Q3 w podstawowej wersji waży 1500 kilogramów. Maska oraz tylna pokrywa obejmująca światła są wykonane z aluminium. Do usztywnienia i zabezpieczenia kabiny pasażerskiej użyto stali o bardzo wysokiej wytrzymałości. Niski współczynnik oporu powietrza wynoszący 0,32 wpływa na znaczne obniżenie poziomu zużycia paliwa.

Wnętrze auta jest ergonomiczne, dobrze wykończone i bardzo przestronne. Klienci mają również wiele możliwości aby w wyglądzie zewnętrznym wyrazić swój własny styl - Audi oferuje różne materiały oraz opcje kolorystyczne do wyboru. Bagażnik ma pojemność 460-1365 litrów, jest idealny dla osób aktywnie spędzających wolny czas.

Na życzenie można wzbogacić wyposażenie standardowe o opcje pochodzące bezpośrednio z klasy samochodów luksusowych. Należą do nich na przykład reflektory ksenonowe plus z technologią adaptive light, które doskonale doświetlają drogę na zakrętach i ulepszony asystent parkowania, ostrzegający kierowcę także przed bocznymi przeszkodami.

Audi ma bogatą ofertę Infotainment - system nawigacji z twardym dyskiem, MMI Navigation plus oraz Bose Surround Sound System z efektownie podświetlonym głośnikiem niskotonowym z przodu, telefon samochodowy z Bluetooth i hotspotem Wi-Fi, dzięki któremu Q3 potrafi łączyć się w pełni z Internetem.

oprac. : Moto Target

Więcej na ten temat: nowe modele samochodów, samochody, Audi, Audi Q3

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: