eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja TomTom GO LIVE 1000 i 1005

Nawigacja TomTom GO LIVE 1000 i 1005

2011-06-30 11:49

Nawigacja TomTom GO LIVE 1000 i 1005

TomTom GO LIVE 1000 © fot. mat. prasowe

Najnowsze nawigacje zaawansowanej serii GO LIVE wspierane przez technologię LIVE są już dostępne w Polsce. Seria GO LIVE oferuje usługę TomTom HD Traffic w ramach usługi LIVE, nowoczesny interfejs oraz antyodblaskowy ekran Fluid Touch. TomTom przedstawia GO LIVE 1000 z ekranem 4,3" i GO LIVE 1005 z ekranem 5".

Przeczytaj także: Nawigacja samochodowa TomTom PRO

fot. mat. prasowe

TomTom GO LIVE 1000

TomTom GO LIVE 1000


TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są pierwszymi nawigacjami firmy TomTom oferującymi usługę LIVE. Usługa LIVE informuje, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii TomTom HD Traffic, o aktualnej sytuacji na drogach. TomTom HD Traffic dostarcza kluczowych informacji na temat korków i robót drogowych, które mogą pomóc wytyczyć krótszą trasę pozwalającą na skrócenie czasu podróży nawet do 15%. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z Internetem są uaktualniane co 2 minuty, w rezultacie kierowcy będą mieli pewność, że cały czas jadą po najszybszej trasie i będą znali dokładny czas dotarcie do celu.

Dodatkowo usługa LIVE daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w aktualnym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Co więcej, seria GO LIVE poinformuje nas o fotoradarach znajdujących się na trasie. Dodatkowo stałe połączenie z Internetem daje możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, gdy będziesz chciał sprawdzić pobliskie sklepy i punkty usługowe. Usługa Live jest dostępna za darmo przez rok dla każdego urządzenia GO LIVE 1000 oraz GO LIVE 1005.

Ekran modeli GO LIVE 1000 oraz GO LIVE 1005 został wykonany z wysokiej jakości szkła, które umożliwia wyraźną, wygodną obserwację wyświetlanej mapy, nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu. Aby korzystanie z nawigacji było jeszcze łatwiejsze, TomTom oferuje w swoich urządzeniach wygodny i przyjazny użytkownikowi interfejs, który jest dużo bardziej funkcjonalny niż jego poprzednicy.

Nowa seria GO LIVE została także wyposażona w ergonomiczny system mocowania TomTom. Magnetyczny uchwyt Easy Click pozwala na mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego w prosty i komfortowy sposób. Wystarczy zbliżyć urządzenie GO LIVE do stacji dokującej i zostaje ono podłączone, tak aby nawigacja była natychmiastowo gotowa do użytku.

Dostępność

TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są dostępne w Polsce w sugerowanych cenach:
  • TomTom GO Live 1000 – 1099 PLN
  • TomTom GO Live 1005 – 1199 PLN

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Land Rover Discovery 4

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: