eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nowe nawigacje TomTom VIA 52 i 62

Nowe nawigacje TomTom VIA 52 i 62

2016-06-30 11:37

Nowe nawigacje TomTom VIA 52 i 62

Nawigacja TomTom VIA 52 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Już w lipcu na polskim rynku pojawią się dwie nowe nawigacje TomTom – VIA 52 oraz Via 62. Ich cechą wyróżniającą jest możliwość połączenia ze smartfonem, dzięki czemu urządzenie sprawdzi się jako zestaw głośnomówiący, a kierowcy mogą liczyć na powiadomienia o fotoradarach i sytuacji na drodze.

Przeczytaj także: Nawigacje TomTom START 42, 52 i 62

Po sparowaniu nowej nawigacji TomTom ze smartfonem kierowca może korzystać z możliwości oferowanych przez oba urządzenia. Bieżące informacje trafficowe pomogą uniknąć korków, z kolei powiadomienia o fotoradarach uchronią przed mandatami (usługa TomTom Fotoradary jest darmowa przez trzy miesiące, po tym czasie wymagana jest jej subskrypcja).

Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer, powiedziała: Chcielibyśmy, aby kierowcy mogli cieszyć się z jazdy samochodem i zależy nam na tym, żeby byli bezpieczni i zrelaksowani za kierownicą. Właśnie dlatego urządzenia TomTom VIA zostały wprowadzone z zestawem głośnomówiącym i możliwością połączenia ze smartfonem. Nowe nawigacje są także wyposażone w wielokrotnie nagradzane, innowacyjne funkcje, tj. inteligentne wyznaczanie tras oraz niezwykle precyzyjne mapy. Wszystko jest teraz gotowe do jazdy i nie trzeba się o nic martwić.

Użytkownicy mają bezpłatny dostęp do Dożywotnich aktualizacji map oraz do usługi TomTom Traffic. Dzięki temu kierowcy nie muszą obawiać się dodatkowych opłat za aktualizowanie map oraz informacje o korkach (Bieżące powiadomienia są możliwe dzięki połączeniu ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth®).

Dzięki usłudze TomTom MyDrive planowanie podróży można rozpocząć, siedząc na kanapie. To darmowe rozwiązanie jest dostępne na smartfony, komputery oraz tablety. Korzystając
z aplikacji MyDrive, TomTom Traffic Checker na bieżąco wysyła kierowcy powiadomienia o sytuacji na drodze.

fot. mat. prasowe

Nawigacja TomTom VIA w samochodzie

Nawigacje TomTom VIA mogą pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego


TomTom VIA 52 i 62 mają odpowiednio 5- i 6-calowe ekrany. Nowe nawigacje będą dostępne od lipca w sklepach elektronicznych oraz w sprzedaży internetowej na stronie producenta.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: