eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja TomTom GO 1000 i GO 1005

Nawigacja TomTom GO 1000 i GO 1005

2010-09-06 12:15

Nawigacja TomTom GO 1000 i GO 1005

Nawigacja TomTom GO 1000 © fot. mat. prasowe

TomTom przedstawił najnowsze nawigacje z serii GO 1000. Jak zapewnia producent, modele GO 1000 i GO 1005 oferują nowe funkcje, super-szybką kalkulację tras, intuicyjny, dotykowy wyświetlacz oraz magnetyczne mocowanie.

Przeczytaj także: Nawigacja samochodowa TomTom Via

fot. mat. prasowe

Nawigacja TomTom GO 1000

Nawigacja TomTom GO 1000

TomTom GO 1000 i GO 1005 są pierwszymi nawigacjami TomTom z zaawansowanymi funkcjami wyświetlacza. Umożliwiają one przybliżanie i oddalanie widoku mapy i przeglądanie menu za pomocą dotknięć palcami. Ekran reaguje natychmiast, nawet na najlżejsze dotknięcie. Dla lepszego i bardziej przejrzystego widoku trasy, a także łatwiejszego zarządzania nawigacją, TomTom GO 1005 został wyposażony w panoramiczny, dotykowy ekran o przekątnej 13 cm (5”).

Nowa seria GO została także wyposażona w najnowszy system mocowania TomTom. Magnetyczny uchwyt Easy Click pozwala na łatwe mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego. Wystarczy zbliżyć urządzenie GO do stacji dokującej i zostaje ono podłączone.

TomTom GO 1000 zapewnia także użytkownikom preinstalowaną bazę foto radarów (TomTom Speed Cameras), także tych zgłoszonych przez innych użytkowników nawigacji TomTom. Dzięki temu kierowcy będą z wyprzedzeniem wiedzieć o zbliżaniu się do stref objętych ograniczeniem prędkości, co zapewni im bezpieczną i bezstresową podróż.

Ponadto, dzięki wydajnemu procesorowi, kierowcy będą mogli cieszyć się szybką kalkulacją nowych tras, w tym technologii inteligentnego wyznaczania tras IQ Routes™, która wskaże dokładny czas podróży i dotarcia do wyznaczonego celu, na podstawie autentycznych pomiarów prędkości zebranych od kierowców. Dodatkowo, każde urządzenie najnowszej serii GO, zapewnia rozbudowaną o nową grafikę i poszerzoną o dwa miliony kilometrów mapę 45 państw Europy. Dzięki rozszerzonej bazie Użytecznych Miejsc (POI), zawierającej np. numery telefonów do firm oraz godziny ich pracy, kierowcy będą mieć pełny zakres lokalnych informacji niezależnie od miejsca, w których aktualnie się znajdują.

TomTom GO 1000 i GO 1005 będą dostępne w Polsce na początku listopada 2010 roku.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: