eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nawigacja ARISTO Voyager S700

Nawigacja ARISTO Voyager S700

2010-05-09 00:24

Nawigacja ARISTO Voyager S700

© fot. mat. prasowe

COMES SA, dystrybutor produktów GPS w Polsce oraz producent notebooków i nawigacji Aristo, wprowadził do oferty kolejną nawigację serii Aristo Voyager S. Model oznaczony symbolem S700 to przenośna nawigacja GPS z dużym panoramicznym ekranem o przekątnej 7 cali w wysokiej rozdzielczości 800x480 pikseli. Rozmiar ekranu sprawia, że S700 jest dobrym urządzeniem nawigacyjnym, zwłaszcza dla posiadaczy większych pojazdów (autobusy, ciężarówki itp.).

Przeczytaj także: Nawigacja ARISTO Voyager S500

fot. mat. prasowe

Polska i Europa na dłoni

Podobnie jak pozostałe modele serii S, nowy Aristo Voyager S700 oferowany jest z najpopularniejszym obecnie w Polsce oprogramowaniem nawigacyjnym Automapa w wersji zawierającej mapy Polski lub Europy.

Komfortowa i bezpieczna podróż

Najważniejszą cechą wyróżniającą nową nawigację Aristo jest duży ekran o przekątnej 7”. Wraz z rozdzielczością 800x480 pikseli oferuje on użytkownikowi wyraźny i szczegółowy obraz zaplanowanej trasy. Docenią to zwłaszcza właściciele pojazdów, których konstrukcja uniemożliwia montaż urządzenia blisko kierowcy. Tak duży wyświetlacz dotykowy ułatwia również planowanie i konfigurowanie trasy, co bezpośrednio wpływa na poziom bezpieczeństwa podróży.

Czytnik e-booków i przeglądarka zdjęć

Aristo Voyager S700 może w czasie przerw w podróży służyć jako podręczne centrum rozrywki. Umożliwia on odczyt plików tekstowych, pełniąc rolę czytnika ebooków. Czytnik obsługuje polskie znaki diakrytyczne, co znacznie ułatwia lekturę. Oprócz czytnika, Aristo Voyager S700 posiada wbudowaną przeglądarkę grafiki umożliwiającą wyświetlanie pojedynczych zdjęć lub pokazu slajdów.

Wyposażenie i akcesoria

Sercem Aristo Voyager S700 jest procesor Samsung S3c2443 400 MHz oraz moduł nawigacyjny SiRFStar III. Wyposażono go również w 128 MB pamięci ROM i 64MB pamięci RAM.
Urządzenie jest gotowe do jazdy bezpośrednio po wyciągnięciu z pudełka. Intuicyjne menu pozwala opanować podstawowe funkcje. W zestawie znajduje się uchwyt montażowy, zasilacz samochodowy oraz karta SD z zainstalowanym oprogramowaniem nawigacyjnym.

Gwarancja i cena

Sugerowana cena detaliczna Aristo Voyager S700 o oprogramowaniem AutoMapa Polska XL to 749 zł z VAT. Wersja zawierająca mapy Europy kosztuje 899 zł. Urządzenie objęte zostało 2-letnią gwarancją producenta w systemie „door-to-door”.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Infiniti FX z dieslem

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: