eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nowe modele MINI 2011

Nowe modele MINI 2011

2011-03-08 00:04

Nowe modele MINI 2011

MINI Rocketman Concept © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (10)

Na 81. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie 2011 brytyjska marka zaprezentowała nie tylko różnorodną paletę modeli, rozszerzoną gamę silników i nowe, stylowe opcje personalizacji, ale także kolejną propozycję, będącą odpowiedzią na wymagania stawiane przed samochodami do jazdy miejskiej w XXI wieku.

Przeczytaj także: MINI Cooper SD Paceman ALL4

fot. mat. prasowe

MINI Rocketman Concept

MINI Rocketman Concept


Światowa premiera – MINI Rocketman Concept

Kompaktowe na zewnątrz, jednak przestronne wewnątrz – ulubiona zasada „kreatywnego wykorzystania przestrzeni” MINI przekłada się na nowe wymiary MINI Rocketman Concept. Jako samochód 3+1-osobowy o długości nieco większej niż 3 metry ten model studyjny zaprezentowany na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie 2011 oferuje nowy i innowacyjny sposób zapewnienia maksymalnej wszechstronności wnętrza w możliwie najmniejszych rozmiarach zewnętrznych – zapewniając niedoścignioną przyjemność jazdy. MINI Rocketman Concept wdraża tradycyjne zasady klasycznego Mini poprzez zastosowanie innowacyjnych pomysłów.

fot. mat. prasowe

MINI Rocketman Concept

MINI Rocketman Concept


MINI Rocketman Concept tworzy wizję samochodu do jazdy miejskiej z przyszłości dzięki takim funkcjom jak innowacyjna koncepcja foteli i drzwi, nowatorskie technologie zapewniające łączność pasażerów ze światem zewnętrznym oraz niezwykle lekka konstrukcja karoserii. Model studyjny stanowi nową interpretację klasycznej stylistyki MINI, podkreślając zarówno swą przynależność do rodziny MINI, jak i swój innowacyjny charakter.

fot. mat. prasowe

MINI Cooper SD

MINI Cooper SD


Światowa premiera – MINI Cooper SD

Wraz z premierą MINI Cooper SD wiosną 2011 do gamy modeli MINI dołączy trzeci, najpotężniejszy jak dotąd wariant z silnikiem wysokoprężnym. Najnowszym dodatkiem do oferty silników jest 2,0-litrowy silnik o mocy 105 kW/143 KM oraz momencie obrotowym 305 Nm, który zapewni MINI, MINI Clubman, MINI Cabrio i MINI Countryman jeszcze większą moc w połączeniu z wyjątkowo niskim zużyciem paliwa.

 

1 2 3

następna

Przeczytaj także

Minivan Mitsubishi Delica D:2

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: