eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoPorady motoryzacyjne › Letnie opony na podróż po mieście i w trasę

Letnie opony na podróż po mieście i w trasę

2014-05-12 10:30

Letnie opony na podróż po mieście i w trasę

Continental ContiPremiumContact 5 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Wybór odpowiedniego ogumienia to bez wątpienia jeden z elementów dobrego przygotowania pojazdu do długich podróży w sezonie letnim. Warto przy tym pamiętać, że również latem możemy mieć do czynienia tak z różnorodną powierzchnią, jak i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Przeczytaj także: Jakie opony na lato 2014?

Jeśli właściciel auta przewiduje dłuższą jazdę mieszaną trasą warto, by zaopatrzył się w wytrzymałe ogumienie. Długą żywotność zapewnią opony klasy średniej i premium. – Dodatkowo aby zminimalizować dyskomfort oraz koszty długiej podróży, warto zadbać o ogumienie, które charakteryzuje się niskim poziomem hałasu oraz niskimi oporami toczenia – mówi Filip Fischer, Kierownik Działu Obsługi Klienta w Oponeo.pl.

Continental ContiPremiumContact 5
Ci, którym zależy na krótkiej drodze hamowania zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, mogą rozważyć zakup modelu Continental ContiPremiumContact 5. Rekomendacje 94% użytkowników ogumienia, bardzo dobra ocena klientów (w sklepie internetowym Oponeo.pl produkt uzyskał ocenę 5,3/6) oraz wysokie noty w profesjonalnych testach sprawiły, że model ten znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej kupowanych opon w tym sezonie.

fot. mat. prasowe

Continental ContiPremiumContact 5

Ci, którym zależy na krótkiej drodze hamowania zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, mogą rozważyć zakup modelu Continental ContiPremiumContact 5.


Goodyear Efficientgrip Performance
Temu modelowi doskonałe oceny wystawiają autorzy profesjonalnych testów oraz sami użytkownicy. Poleca je 95% kierowców, co sprawia, że również ten model jest jednym z najchętniej kupowanych w obecnym sezonie. Opona bardzo dobrze sprawdza się w samochodach klasy średniej.

fot. mat. prasowe

Goodyear Efficientgrip Performance

Temu modelowi doskonałe oceny wystawiają autorzy profesjonalnych testów oraz sami użytkownicy.


Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2
Wybór tego ogumienia mogą rozważyć właściciele aut klasy wyższej, szczególnie samochodów o sportowym charakterze. Kierowcy, którym zależy na bezpieczeństwie i komforcie jazdy również przy dużych prędkościach doceniają asymetryczny bieżnik, który zapewnia wysokie osiągi i dobrą przyczepność. Tę oponę rekomenduje 92% klientów, a kierowcy którzy przejechali na niej tysiące kilometrów, wystawiają produktowi wysokie noty.

fot. mat. prasowe

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Wybór tego ogumienia mogą rozważyć właściciele aut klasy wyższej, szczególnie samochodów o sportowym charakterze.


Goodyear Efficientgrip Compact
W małych i średnich autach miejskich dobrze sprawdza się opona Goodyear Efficientgrip Compact. Ma ona asymetryczny bieżnik, który wpływa na bardzo dobrą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni. - Kierowcy wiedzą, jak ważne są opinie innych doświadczonych użytkowników drogi, a tę oponę polecają wszyscy nasi klienci – mówi ekspert z Oponeo.pl. – Goodyear Efficientgrip Compact zbiera wśród nich bardzo dobre noty.

fot. mat. prasowe

Goodyear Efficientgrip Compact

W małych i średnich autach miejskich dobrze sprawdza się opona Goodyear Efficientgrip Compact.


Nokian zLine
Kierowcy stawiający na dynamiczną i szybką jazdę, mogą wybrać model przeznaczony m.in. z myślą o autach sportowych. Poleca ją 88% kierowców. Wystawiają oni produktowi ocenę bardzo dobrą, doceniając cichą i precyzyjną jazdę.

fot. mat. prasowe

Nokian zLine

Kierowcy stawiający na dynamiczną i szybką jazdę, mogą wybrać model przeznaczony m.in. z myślą o autach sportowych.


Odpowiednie opony są bardzo ważnym elementem dobrego przygotowania do długich podróży w sezonie letnim. Pozwalają one na bezpieczną jazdę w zróżnicowanych warunkach.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: