eGospodarka.pl

eGospodarka.plMotoAktualności motoryzacyjne › Nowy Opel Vivaro już od 73 100 zł netto

Nowy Opel Vivaro już od 73 100 zł netto

2014-10-17 10:28

Nowy Opel Vivaro już od 73 100 zł netto

Opel Vivaro © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Opel Vivaro jest teraz bardziej praktyczny, oszczędny i atrakcyjniejszy niż kiedykolwiek. Można go już zamawiać również w Polsce. Podstawowa wersja tego uniwersalnego Opla jest dostępna w atrakcyjnej cenie 73 100 zł netto (sugerowana cena detaliczna w Polsce bez VAT).

Przeczytaj także: Opel Combo Cargo

Cena ta dotyczy modelu furgon w wersji Essentia Long (4998/1971 mm) z nowym turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym 1.6 CDTI o mocy 66 kW/90 KM i maksymalnym momencie obrotowym 260 Nm. Nowy Opel Vivaro nawet w tej podstawowej wersji jest wyposażony w system stabilizacji toru jazdy ESC, klimatyzację, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka oraz radioodtwarzacz z zestawem głośnomówiącym Bluetooth. Nowe Vivaro Kombi Edition z silnikiem 1.6 CDTI o mocy 66 kW/90 KM w 9-osobowej wersji Long H1 można kupić już za 82 800 zł netto. Wersja Kombi Edition jest także standardowo wyposażona w ESC, klimatyzację, radioodtwarzacz z zestawem głośnomówiącym Bluetooth, a ponadto tempomat, poduszkę powietrzną także dla pasażera oraz zderzaki lakierowane w kolorze nadwozia.

fot. mat. prasowe

Opel Vivaro

Podstawowa wersja tego uniwersalnego Opla jest dostępna w atrakcyjnej cenie 73 100 zł netto.


Od 2001 r., gdy ten bestsellerowy model Opla został wprowadzony na rynek, taśmy montażowe opuściło blisko 600 000 egzemplarzy modelu Vivaro pierwszej generacji.

fot. mat. prasowe

Opel Vivaro z tyłu

Nowy Opel Vivaro nawet w tej podstawowej wersji jest wyposażony w system stabilizacji toru jazdy ESC, klimatyzację, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka oraz radioodtwarzacz z zestawem głośnomówiącym Bluetooth.


W Polsce, w okresie od stycznia do września 2014 roku, 9-osobowe Vivaro było najchętniej wybieranym samochodem w segmencie minibus. Sprzedano 622 sztuki tego modelu. Najnowszy Vivaro ma duże szanse, aby powtórzyć ten sukces — to model, w którym po raz pierwszy połączono funkcjonalność lekkiego pojazdu użytkowego z komfortem i estetyką samochodu osobowego.

fot. mat. prasowe

Opel Vivaro - fotele

Nie brakuje przemyślanych rozwiązań, takich jak składany środkowy fotel z funkcją stolika, dzięki któremu furgon można szybko i łatwo zamienić w mobilne biuro.


Poszczególne warianty pojazdu są teraz dłuższe, co przekłada się na zwiększoną ładowność i więcej przestrzeni w kabinie. Opcjonalnie wnętrze nowego Vivaro można wyposażyć w supernowoczesny system multimedialny IntelliLink z przyjazną dla użytkownika nawigacją. Nie brakuje także innych przemyślanych rozwiązań, takich jak składany środkowy fotel z funkcją stolika, dzięki któremu furgon można szybko i łatwo zamienić w mobilne biuro. Nowy Vivaro jest też wyjątkowo oszczędny: do napędu obu wersji silnika wykorzystano zupełnie nowe, turbodoładowane jednostki wysokoprężne o zużyciu paliwa na poziomie 5,9 l/100 km przy emisji CO2 wynoszącej tylko 155 g/km – to najlepsze parametry w tej klasie pojazdów, korzystne także dla kieszeni właściciela.

oprac. : Moto Target

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: